Teknik Bileme

1985 yılında Kayseri Eski Sanayi Bölgesinde 90metrekare alanda ahşap işleme makinelerinde kullanılan kesici takımların bilemesi hizmeti ile başlayan yolculuğumuzda, Kayseri ve civarı illerdeki Mobilya üretici firmaların en yakın çözüm ortağı olduk.

Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün anlayışı ile devam ettiğimiz bu yolculuğumuzda 2000 yılından itibaren Almanya menşeili CNC tezgahlarımızla ve sürekli güncellenen makine parkurumuzla 1300 metrekare kapalı alanda kesici takım bileme, komple tamir ve özel bıçak imalatı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektöründe lider olan kesici takım firmalarının Kayseri bölge bayiliğini yapmaktayız. Bunlar arasında Leitz, Leuco, Freud, Bup, Dimar, Kinkelder ve Netmak Grup yer almaktadır.

2006 yılından itibaren Weinig Group Ahşap İşleme Makinelerinin Güney Bölge temsilciliğini yürütmekteyiz. 2018 yılından itibaren Kayseri Mimarsinan OSB deki 2800 metrekare kapalı alanda ikinci el ahşap işleme makinelerini revize edip, satışını yapmaya başladık.

2023 yılı itibari ile Elfamak Makina Bölge Bayiliğini alarak ahşap işleme makinaları ürün gamımızı daha da genişlettik.

Sürekli yenilenerek, sektördeki tecrübemizle birlikte müşterilerimize kaliteli hizmet ve kaliteli ürün sunmaya devam edeceğiz.